ذبیح الله پورشیب


ذبیح الله پورشیب

به امام حسین قسم مسئول ورزش گفت به سلامت، از این مملکت بروید.


پخش آنلاین ویدئو

ویدئو افشاگری ذبیح الله پورشیب؛ مسئولی گفت از این مملکت بروید!

افشاگری عجیب ذبیح الله پورشیب چهره مطرح کاراته‌: به امام حسین قسم مسئول ورزش گفت به سلامت، از این مملکت بروید:

ذبیح الله پورشیب (ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟)

بیوگرافی ذبیح الله پورشیب (ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟)

بیوگرافی ذبیح الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته ایران، یکی از خوش اخلاق ترین کاراته کا های تیم ملی است که در سبک وادوریو کار می کند. کاراته کار معروف ایرانی یعنی: (پورشیب) متولد ۲۷۴۱۳۶۷ در شهرستان شیروان چرداول استان ایلام است. او هنر کاراته را در سال ۱۳۷۵ در باشگاه ۷ شهریور زیر نظر مربی ایلامی احمد کریمی راد شروع کرد و اولین مدال رسمی خود را در سال ۱۳۷۸ در مسابقات قهرمانی انتخابی تیم ملی در استان کرمان به دست آورد. او اولین مدال بین المللی خود را در سال ۲۰۰۵ در مسابقات جهانی جوانان جهان در کشور قبرس به دست آورد و در آن مسابقات مدال برنز را از آن خود کرد.

ذبیح پورشیب، قهرمان کاراته ایران و منتخب تیم ملی IRAN کیست؟

ذبیح الله پورشیب کاراته: در رده سنی امید نیز در مسابقات جهانی در ترکیه و در سال ۲۰۰۷، مدال طلا را به دست آورد. او در سال ۱۳۸۶ مرد اول سوپر لیگ ایران شد و بعد از آن نیز مدال های زیادی در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی به دست آورد. پس از به دست آوردن قهرمانی ها بسیار برای شرکت در مسابقات آسیایی در Goa jo در کشور چین انتخاب شد و از آن موقع در تیم ملی حضور داشته.

پورشیب، این کاراته کار معروف ایرانی در آذر ماه ۱۳۸۹، حدود ساعت ۱۰ در وزن -۸۴ کیلوگرم اولین کومیته خود را در مسابقات آسیایی انجام داد و پس از آن با شکست همه حریفان خود به مدال طلای مسابقات دست پیدا کرد. کاراته کای ایلامی تنها ورزشکار ایلام در این مسابقات بود. او پس از این قهرمانی، در مسابقات  امید و بزرگسالان زیادی در سطح جهانی مقام کسب کرده و در حال حاضر به کاپیتان تیم ملی کاراته ایران تبدیل شده است.

پر افتخار ترین کاراته کار جهان و قهرمان کاراته جهان؛ “ذبیح پورشیب”هر ساله در چند مسابقه لیگ کاراته وان شرکت کرده و مدال های رنگارنگ را از آن خود می کند و هر ۲ سال که مسابقات جهانی کاراته وان برگزار می شود؛ یکی از امید های تیم ملی برای مدال است و در مسابقات کومیته تیمی نیز یکی از مهره های حساس و مهم تیم های پنج نفره تیم ملی است. اما متاسفانه کاپیتان تیم ملی ایران نمی تواند در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ حضور پیدا کند. او در وزن ۷۵ که متشکل از دو وزن -۸۴ و ۸۴ است با ۹۲۲۵ امتیاز اول و سجاد کنج زاده نیز پس از آن با ۸۶۱۷ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

ولی از بد شانسی ذبیح الله پورشیب، در وزن -۸۴ پس از اوغار اکتاش ترکیه ای در رده دوم قرار می گیرد و با توجه به صدرنشینی سجاد گنج زاده در وزن ۸۴، پورشیب علی رغم کسب سهمیه المپیک، نمی تواند در این مسابقات حضور پیدا کند.Zabihollah Pou sheib  یکی از پر افتخار ترین کاراته کار ایرانی و با اخلاق تیم ملی کاراته است و در همه مسابقات بین المللی یکی از امید های مهم تیم، برای رسیدن به مدال است و ما نیز از طرف رسانه تخصصی علم کاراته برای او آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

ذبیح الله پورشیب بیوگرافی او چیست؟

کاپیتان تیم ملی کاراته ایران، یکی از خوش اخلاق ترین کاراته کا های تیم ملی ایران است که در سبک وادوریو کار می کند. اولین مدال بین المللی خود را در سال ۲۰۰۵ در مسابقات جهانی جوانان جهان در کشور قبرس به کسب کرد.

ذبیح الله پورشیب اهل کجاست؟

متولد ۲۷۴۱۳۶۷ در شهرستان شیروان چرداول استان ایلام است. او کاراته را در سال ۱۳۷۵ در باشگاه ۷ شهریور زیر نظر مربی ایلامی احمد کریمی راد شروع کرد.

@co ex : h p:schema.o g, @ ype: Book, ame: , eview: @ ype: Review, au ho : elmka a e, da ePublished: 23-01-2021, desc ip io : : zw j; | , eviewRa i g: @ ype: Ra i g, bes Ra i g: 5, a i gValue: 5, wo s Ra i g: 1

درباره سعید کاشانی راد

من سعید کاشانی راد، هدفم اینه با انتشار محتوای غنی و خاص در عرصه ورزش کاراته، بتونم دانش جامعه کاراته ایران رو ارتقا بدم و به اونها کمک کنم 🙂 برای آشنایی بیشتر با من داخل گوگل، عبارت اینستاگرام علم کاراته رو جستجو کن. نمایش تمام پست های سعید کاشانی راد →

ذبیح الله پورشیب