هدیه تهرانی در هم گناه


هدیه تهرانی در هم گناه

هدیه تهرانی در هم گناه و استقبال از بازی هدیه تهرانی در سریال هم گناه و Hediyeh Tehrani و سریال هم گناه و زیبا در سریال هم گناه را در نمناک ببینید.


استقبال از بازی هدیه تهرانی در سریال هم گناه

بازی هدیه تهرانی در هم گناه

هدیه تهرانی بازیگری است که اولین بار با فیلم سلطان مسعود کیمیایی در سال ۷۵ به دنیای سینما راه یافت و خیلی زود توانست به عنوان یکی از بازیگران مطرح سینما شناخته شود. بازی های او مورد استقبال بسیاری از مخاطبان سینما قرار گرفت و به یکی از پرکارترین بازیگران سینما تبدیل شد.

این بانوی هنرمند برای اولین بار با فصل سوم سریال قلب یخی در سال ۹۰ به نمایش خانگی آمد و بعد از حدود ۸ سال بار دیگر با سریال هم گناه به نمایش خانگی آمد.

هدیه تهرانی با نقش زیبا در سریال هم گناه

سریال هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در نمایش خانگی است که سریالی پربازیگر است و با پخش ۱۱ قسمت با استقبال خوبی روبرو شده است.

هدیه تهرانی بازیگر نقش زیبا در این سریال است. زیبا زنی مقتدر و جدی است که چند سال است از همسرش جدا شده و با پسرش زندگی میکند و برای تامین هزینه های زندگی با وانت باربری میکند و در یکی از قسمت های این سریال آرمان که برای بردن گل به یک مراسم ختم به باربر احتیاج داشت به صورت اتفاقی زیبا را در خیابان میبیند و بعد از آشنایی با او و اطلاع از ماجرای زندگی اش دلباخته او میشود و او را در شرکت خانوادگی شان استخدام میکند و این آغاز ماجراهای زیبا و آرمان است.

این سریال با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرور شده است و بازی بازیگران سریال در نقش های مختلف مورد توجه بیننده های این سریال قرار گرفته است و در کامنت های منتشر شده از مخاطبان بازی هدیه تهرانی در نقش زیبا جذاب و خوب عنوان شده است و بسیاری از مخاطبان هم گناه مجذوب بازی این بانوی هنرمند شده اند که در عین جدی و مقتدر بودن مهربان خاصی دارد.

هدیه تهرانی تابحال در نقش های موفق زیادی مقابل دوربین رفته و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرده است و بازی در این سریال هم یکی از تجربه های متفاوت او در دنیای هنر است.

فصل اول سریال هم گناه با پخش قسمت دوازدهم به پایان میرسد و فصل دوم این سریال با وقفه ای کوتاه آغاز خواهد شد.

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

رونمایی از گریم هدیه تهرانی و محسن کیایی در سریال «هم‌گناه»

هدیه تهرانی پس از هشت سال با «هم‌گناه» مصطفی کیایی به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

به گزارش ایسنا، اولین بار در سال ۹۰ با سریال «قلب‌ یخی» بود که هدیه تهرانی در شبکه نمایش خانگی ایفای نقش کرد. حالا با گذشت هشت سال، این‌بار «هم‌گناه» مصطفی کیایی هدیه تهرانی را به قاب نمایش خانگی آورده تا شاهد نقش‌آفرینی دیگری از او در دل درام خانوادگی «هم‌گناه» باشیم. هدیه تهرانی در نقش «زیبا» و محسن کیایی در نقش «آرمان» دو شخصیت اصلی هم‌گناه هستند که در کنار سایر بازیگران از جمله پرویز پرستویی و حبیب رضایی قصه‌های خانواده صبوری را روایت می‌کنند.

هم‌گناه به کارگردانی مصطفی کیایی و نویسندگی مشترک محسن کیایی و علی کوچکی آخرین مراحل فنی برای توزیع در شبکه نمایش خانگی را پشت سر می‌گذارد. این سریال از روزهای ابتدایی اسفندماه در شبکه نمایش خانگی و فیلیمو پخش خواهد شد.

انتهای پیام

هدیه تهرانی در هم گناه