متن عمو مثل پدر


متن عمو مثل پدر

در این بخش روزانه تعدادی متن و جملات مخصوص تبریک روز پدر و مرد برای دایی و عمو را آماده کرده ایم که اگر به آنها علاقه دارید می توانید یکی از این جملات را


متن تبریک روز پدر به عمو و دایی جملات زیبا و صمیمانه تبریک روز مرد

در این بخش روزانه تعدادی متن و جملات مخصوص تبریک روز پدر و مرد برای دایی و عمو را آماده کرده ایم که اگر به آنها علاقه دارید می توانید یکی از این جملات را انتخاب کنید و در روز میلاد حضرت علی (ع) برای آنها بفرستید.

متن و جملات تبریک روز پدر به عمو و دایی

در تمام سال‌های عمرم وقتم را صرف پیدا کردن انسان‌های خوب برای الگو برداری نکرده ام، چون می‌دانم که تو یکی از آن هایی. روزت مبارک دایی جان

بزرگترین مردان کسانی هستند که راه را می‌دانند، راه را نشان می‌دهند و آن را با موفقیت طی می‌کنند. روزت مبارک بزرگ مرد

متن تبریک روز مرد برای دایی

روز مرد مبارک! اگر چه ما نمی‌توانیم خانواده خود را انتخاب کنیم، اما می‌دانم که خداوند برای من بهترین دایی دنیا را خلق کرده است. با آرزوی بهترین‌ها از طرف خواهر زاده ات.

وقتی که صحبت از عمو‌ها می‌شود، می‌دانم که شما بهترین عموی دنیایی، مهربان و دوست داشتنی. روزمرد بر شما مبارک.

دایی جان شما یک مرد نمونه، صبور، دوست داشتنی و زحمت کش هستی و می‌دانم که بهترین‌ها شایسته شماست. روزتان مبارک از طرف خواهر زاده ات.

شما یک مرد واقعی، خوشتیپ و بی نظیر هستید. عموجان روزت مبارک

روز پدر و و لادت حضرت علی (ع) روز بزرگی است که باید مهربانی‌ها و فداکاری‌های بی نظیر مردان را به آن‌ها تبریک گفت. دایی جانم روزت مبارک

جملات زیبای تبریک روز پدر برای دایی

روز مرد را به بهترین دایی دنیا تبریک می‌گویم. امیدوارم در این روز پر خیر رو برکت بهترین‌ها برایتان پیش بیاید. با آرزوی زیباترین لحظات روزتان مبارک.

برای عموی عزیزم! روز مرد و روز پدر بر شما مبارک. امیدوارم که این روز برایتان همراه با خیر و برکت فراوان باشد.

چیزی زیباتر از دیدن مردان برای مبارزه در را داشتن زندگی بهتر نیست. مردانی مهربان که می‌دانند چه می‌خواند و با تمام وجودشان به خانواده خود خدمت می‌کنند. عمو جان می‌دانم که تو عاشق‌ترین جنگجوی زندگی هستی. روزت مبارک.

جملات تبریک تولد برادرزاده مخصوص تبریک گفتن بچه های برادر…

متن تسلیت فوت عمو جملات برای فوت عمو برای همکار و دوست و…

سالروز تولد حضرت امیر المومنین اولیت اختر تابناک امامت و ولایت و روز مرد بر همه مردان ایران زمین مبارک.

مردان بزرگ قلبی از طلا دارند که باید آن را در وجودشان کشف کرد، عموجان قلب طلایی تو امید زندگی من است. با آرزوی شادی بی نهایت در این روز دوستت دارم و روزت مبارک

مرد خوب بودن یعنی یک پسر خوب، دایی خوب، دوست خوب و پدر خوب بودن است. همه این هاست که مردانگی معنا می‌دهد. با آرزوی بهترین ا در این روز زیبا و پر برکت. دایی جان روزت مبارک

واقعیت مرام مردانه به هر مرد این توانایی را می‌دهد که برای لبخند بخشیدن به لبان اعضای خانواده اش هر فداکاری انجام دهد. امید بخش‌ترین دایی دوستت دارم روزت مبارک.

با سلام و آرزوی بهترین‌ها برای مردانی که می‌شناسم و آن‌ها را دوست دارم. دایی جان عزیزم دوستت دارم و روزت مبارک.

امروز برای همه مردان زندگی ام آرزوی بهترین‌ها را دارم، مردانی که با تمام وجود دوستشان دارم و الگوی زندگی من هستند. عمو جانم روزت مبارک.

این روز، روز گرامی داشت مقام مرد و تولد حضرت علی (ع) را به همه مردان سرزمینم به خصوص شما دایی عزیزم تبریک می‌گویم.

مردان افرادی هستند که در پاره‌ای از اوقات بسیار غیرقابل درک هستند و در مواقعی دیگر بسیار خارق العاده و بی نظیر رفتار می‌کنند و با این‌ها همه بسیار دوست داشتنی هستند. روز مرد بر شما مبارک از طرف برادرزاده ات.

برای عموی عزیزم، شما یک مرد فوق العاده و پدری بی نظیر هستید. در این روز برایتان بهترین آرزو‌ها را دارم و امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشید. روزتان مبارک

مرده آینه پشتکار و مبارزه با سختی‌ها و ناملایمات روزگار هستند. مرد کسی است که عشق را به خانواده می‌آورد و باعث خوشبختی وی شود. روز مرد مبارک از طرف خواهرزاده ات.

بهترین عموی دنیا روز پدر و روز مرد بر شما مبارک

روز مرد بر بهترین دایی دنیا مبارک

متن زیبای تبریک روز پدر به عمو جانم عکس نوشته

نوشته شده توسط مدیر   · در۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵.

عمو می تواند برای انسان به مانند یک پدر باشد، پدری مهربان و دلسوز که با مهربانی ها و دلسوزی هایش نهایت تلاشش را می کند تا زندگی برادرزاده اش در رفاه و آسایش باشد. اگر چنین عمویی دارید بد نیست که در روز مرد و روز پدر تبریکی به خصوص برای این روز به او بگویید.

در ادامه این مطلب عکس نوشته ، متن ها و جملاتی خاص و زیبا برای تبریک روز پدر به عمو آورده ایم که به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد تبریک گفتن روز پدر و روز مرد را به عموی تان دارید، از این متن ها استفاده کنید. اگر متنی مطابق میل تان پیدا نکردید، شما می توانید از نحوه نگارش متن ها کمک گرفته و متن به خصوص خودتان را بنویسید. همراه ما باشید.

جملات تبریک روز پدر به عمو

عمو جان شما برای من و خانواده ام دست کمی از پدر نداشته اید چرا که در هر لحظه ای که به شما نیاز داشتیم خود را برای کمک به ما رساندید. نمی دانید از اینکه شما را دارم چقدر خوشحالم چرا که با وجود شما اصلاً کمبود پدر را احساس نمیکنم. خواستم بدانید که ارزش و جایگاه شما اکنون برای من درست به مانند پدرم است و من شما را به اندازه او دوست دارم. در امروز که روز پدر و روز مرد است خواستم به پیش شما بیایم و این روز را به شما که پدر دوم من هستید تبریک بگویم. عمو جانم، بی نهایت دوستتان دارم، روزتان مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جانم، مردانگی و غیرت شما هیچگاه به شما اجازه نمی دهد که خانواده برادرتان را در رنج و مشقت ببینید برای همین هر کاری می کنید تا رفاه و آسایش را برای آنها به ارمغان بیاورید. حال من به عنوان یکی از اعضای خانواده برادرتان به نزد شما آمده ام که امروز که روز پدر و روز مرد است را به شما تبریک بگویم. روز پدر را به این دلیل به شما تبریک می گویم چرا که برایمان به مانند پدری مهربان بوده اید و روز مرد را به این دلیل تبریک می گویم چرا که مرد و مردانه به پای خانواده برادرتان ماندید و آنها را در لحظات سخت و دشوار تنها نگذاشتید.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جان، روز پدر و روز پدر را به تویی که نمونه بارز یک مرد قوی و نمونه بارز یک پدر مهربان هستی تبریک عرض میکنم. تو نه تنها در حق فرزندان خودت بلکه در حق ما که فرزندان برادرت هستیم هم مردانگی را تمام کردی و با مهربانی های پدرانه ات لطف و محبتت را به معنای کامل به ما ابراز نمودی. خیلی خوشحالم از اینکه تو را در زندگی ام دارم و بدان که تا همیشه قدردان زحماتت خواهم بود. عمو جان، روز پدر و روز مرد مبارک.

عموی عزیزم، خدا را شکر میکنم که برادر با غیرتی به پدرم داده که اکنون با حضور او احساس میکنم که من دو پدر در زندگی ام دارم که یکی پدر خودم یعنی برادر شما و یکی هم خود شما هستید. اکنون که روز پدر است من دلم نیامد که تنها این روز را به پدرم تبریک بگویم چرا که شما هم به مانند پدر نقشی پر رنگ در زندگی ام داشتید و من وظیفه خود می دانم که این روز فرخنده را به شما هم تبریک بگویم. عموی عزیزم، روز پدر و روز مرد مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جانم، خیلی خوشحالم از اینکه لبخند را به لبان شما میبینم. امیدوارم که تا همیشه و در هر لحظه و هر موقعیت این لبخند را حفظ کنید و امیدوارم که هیچ دلیلی وجود نداشته باشد که این لبخند از لبان شما محو شود. در امروز که روز پدر و روز مرد است به نزد شما آمدم تا با گفتن این حرف ها و همچنین اینکه چقدر دوست تان دارم و چقدر از حضورتان در زندگی ام از خدا سپاسگزارم، این روز زیبا و فرخنده را به شما تبریک بگویم. عمو جانم، روزتان مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عموی عزیزم، خدا را شکر میکنم که زندگی من با عطر حضور مردان با غیرتی مانند شما و پدرم خوشبو شده است. اگر شما و پدرم در زندگی ام حضور نداشتید ممکن بود الان در زندگی به قهقرا می رفتم و هر روز پسرفت میکردم. دلیل اینکه اکنون هر روز پیشرفت میکنم و هر روز ترقی دارم رهنمودها و راهنمایی های شما و پدرم بوده است. حال به پای تمام این کارهایی که در حق من کردید، امروز که روز پدر و روز مرد است را فرصت پیدا کردم تا از شما و پدرم تشکر کنم و این روز زیبا و فرخنده را هم به شما و هم به پدرم تبریک بگویم. عموی عزیزم و پدر جانم، روزتان مبارک.

نمی دانم رابطه مردم با عموی شان چگونه است، نمی دانم به مانند ما خیلی خوب است یا نه میانه شان شکرآب است، این رابطه ها هر چه که هستند من رابطه خود و عمویم را به مانند آنها نمی دانم چرا که رابطه ما بیشتر از برادر زاده و عمو است و اکنون ما به مانند پدر و فرزند هستیم. عموی من به مانند پدری مهربان و دلسوز در زندگی ام بوده و حضور دارد و همین حضورش باعث می شود که من کم کم جایگاه او را از عمویم به پدر دومم تغییر دهم. حال که روز پدر و روز مرد است خواستم به مرد بزرگ زندگی ام یعنی عموجانم که به مانند پدرم بوده و هست تبریک بگویم. عمو جان، روزت مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جان، میخواهم بدانی که برادرزاده ات تو را با دنیا عوض نمیکند. انسان ها چیزهای باارزش و قیمتی را از دست نمی دهند و می خواهم بدانی که تو برای من باارزش ترین و قیمتی ترین چیزی هستی که در زندگی دارم و جانم را هم می دهم اما نمی گذارم که تو از زندگی ام بروی. عمو جان، من تو را به اندازه پدرم دوست دارم و مگر می شود که کسی پدرش را به سادگی از دست بدهد؟ هرگز! حالا که روز مرد و روز پدر هست به پیش تو آمدم تا با ذکر این حرفها اهمیتت را یادآوری کنم. عمو جان، روز مرد و روز پدر مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جانم، در تک تک لحظات سخت و دشوار زندگی در کنارم بودی و اکنون این وظیفه من است تا در لحظات خوب و شادی آور زندگی ام هم تو را شریک کنم. عموی عزیزم، امروز روز پدر و روز مرد است و من میخواهم جشنی برای پدرم بگیرم و به همین جهت میخواهم شما هم در این جشن حضور داشته باشید تا به این واسطه این روز را به شما هم تبریک بگویم چرا که شما دست کمی از پدر برای من نداشته اید. در واقع من میخواهم این جشن را هم برای شما و هم برای پدرم بگیرم چرا که هر دوی شما بهترین مردان زندگی من بودید و با راهنمایی ها و کمک هایتان کاری کردید که به اینی که اکنون هستم تبدیل شوم. هم شما و هم پدرم را به اندازه کل دنیا دوست دارم. روزتان مبارک.

عمو جان، غصه خوردن شما برابر است با غصه خوردن من، ناراحتی شما برابر است با ناراحتی من، اندوه و حال بد شما برابر است با حال بد من پس اگر نمی خواهید که من حال بدی داشته باشم، همیشه و در همه حال لبخند به لب داشته باشید. اگر این کار را برای خودتان نمی کنید برای من انجام دهید چرا که میدانم من را به مانند فرزندتان دوست دارید. در امروز که روز پدر و روز مرد است میخواهم این قول مردانه را به من که به مانند فرزندتان هستم بدهید. عموجانم، روزتان مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

امروز یک روز خاص و منحصر به فرد است و میخواهم در این روز از یکی از تاثیرگذارترین مردهای زندگی ام تشکر به عمل آورم. آن مرد کسی نیست به جز عموی عزیزم که با حضورش در زندگی نگذاشت که من سخی و مشقات زیادی را به جان بخرم. او دست مرا گرفت و به من کمک کرد و همین کمک کردنش باعث شد که من به اینی که اکنون هستم تبدیل شود. امروز روز مرد و روز پدر است و من میخواهم در این روز از عموی عزیزم تشکر کنم و همچنین این روز زیبا و فرخنده را به او تبریک بگویم. عمو جان، روزت مبارک.

عمو جانم، در هر جا که کمبود پدر را احساس کردم تو آمدی و جایگزین پدرم شدی و تمام تلاشت را کردی تا من احساس نکنم که پدری در زندگی ام ندارم. من اکنون تو را به مانند پدرم می دانم و می خواهم بدانی که به مانند پدرم برای تو ارزش و احترام قائل هستم. من این ارزش و احترام را به عنوان وظیفه خودم می دانم و تا ابد به پایش می مانم و همچنین تلاش میکنم تا لبخند را به لبانت هدیه دهیم. عمو جان، دوستت دارم و میخواهم بدانی که فوق العاده برای من مهم هستی. روز پدر و روز مرد را به تو تبریک می گویم.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عمو جانم، من دو مرد را در زندگی ام خیلی دوست دارم که یکی پدرم هست و یکی هم شما هستی. شما همبازی من می شوید، رفیق من می شوید، هم کلام من می شوید و در بیشتر مواقع من حس میکنم که نه یک عمو بلکه یک دوست در کنارم دارم، یک دوست که صلاح مرا میخواهد. حالا من میخواهم جایگاه شما را از دوست به پدر دومم ارتقا دهم چرا که شما درست به مانند پدرم نگران من هستید و با راهنمایی هایتان کاری می کنید که زندگی ام زیباتر از آنچه که بوده بشود. عموی عزیزم، روز مرد و روز پدر مبارکتان باشد.

عمو جان، روز پدر و روز مرد است و دلم نیامد به کسی که مردی و مردانگی را جدای از پدرم از او هم آموختم تبریک نگویم. عمو جانم، شما مردی و مردانگی را به من یاد دادید و همین مردانگی از من پدری مهربان هم ساختهدر آینده خواهد ساخت. این ها را تماماً مدیون شما و پدر جانم هستم. در امروز که روز پدر و روز مرد است خواستم که با ذکر این حرف ها این روز زیبا را هم به شما و هم به پدرم تبریک بگویم. روزتان مبارک.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عموی عزیزم، دنیای دخترانه من با مهربانی های پدرانه شما و پدرم ساخته شد. دنیای دخترانه و لطیفی که اکنون دارم را مدیون شما دو نفر هستم. در هر جا مهر و محبتی نیاز داشتم، در هر جا عشق و حال خوبی نیاز داشتم، شما و پدرم حاضر بودید و این مهر، محبت، عشق و حال خوب را ارزانی ام داشتید. حال که روز پدر و روز مرد است به سراغ شما و پدرم آمدم تا جواب تمام این حال خوبی که به من میدادید و می دهید را بدهم؛ من میخواهم با تبریک این روز به شما این کار را انجام دهم. عمو جان، پدر عزیزم، روز مرد و روز پدر مبارک باشد.

هر کسی ما را ببیند در ابتدا فکر میکند که پدر و فرزند هستم نه عمو و برادرزاده و این به خاطر عشقی است که میان من و شما در جریان است. عمو جان، میخواهم بدانید که این عشق در وجود من لبریز شده و تا ابد هم میخواهم که ادامه داشته باشد. من شما را به مانند هدیه ای از سوی خدا میدانم. دوست تان دارم، روز پدر و روز مرد را به شما تبریک می گویم.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

یکی از زیباترین روزهای زندگی من روز مرد و روز پدر است چرا که در این روز بهانه ای دارم تا به سراغ عمو و پدرم بروم و با عشق دوباره حال خوبم را به این دو نفر تزریق کنم. البته که در روزهای دیگر هم فرصتش را دارم اما در این روز که یک روز مخصوص همین کار است، این کار لذتی دیگر دارد. حالا زیباترین روز زندگی من فرا رسیده و من هم به عموی عزیزم و هم پدر جانم روز مرد و روز پدر را تبریک می گویم.

عمو جانم، می خواهم بدانید همانطور که شما برای من به مانند پدری مهربان هستید و کارهایی که در قبال من انجام می دهید کارهایی است که فقط از دست یک پدر بر می آید، من هم برای شما به مانند یک فرزند خواهم بود و درست همان کارهایی که جزو وظایف یک فرزند در حق پدرش است را در حق شما انجام خواهم داد. من حالا دیگر شما را نه به دید عموم بلکه به دید پدرم می نگرم و به پای این کاری که از آن حرف زدم خواهم ماند. عموی عزیزم، روز پدر و روز مرد مبارکتان باشد. از خدا میخواهم که سالیان سال سایه تان بر سر من و زندگی ام بماند تا من باز هم از مهربانی ها و عشق و محبت بی اندازه شما محروم نشوم. عمو جانم، بی نهایت دوست تان دارم.

سایر مطالب پیشنهادی :

متن تبریک روز پدر به پدر شوهر ، جملات تبریک روز پدر از طرف عروس

تبریک روز پدر با اسم دلخواه شما

عکس نوشته در مورد پدر فوت شده

متن تبریک روز مرد به دایی عکس نوشته

متن عمو مثل پدر