وحید اقاپور


وحید اقاپور

وحید آقاپور متولد ۱۲ خرداد ۱۳۵۷ در شهر ری، بازیگر است بیوگرافی وحید آقاپور و همسرش مریم داننده ع های وحید آقاپور بازیگر ع همسر وحید آقاپور


مارال فرجاد از ابتلا به سرطان تا شیمی درمانی با عکس

  مارال فرجاد بازیگر زن از ابتلا به سرطان تا شیمی درمانی در مجارستان با ناگفته ها از بیماری مارال فرجاد و علت مهاجرت او با عکس را میخوانید   مارال فرجاد از سرطان تا شیمی درمانی     مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که یکسالیست در کشور مجارستان حضور دارد ، امروز در …

بیوگرافی وحید آقاپور

وحید آقاپور متولد ۱۲ خرداد ۱۳۵۷ در شهر ری استان تهران است. وحید آقاپور اصالتا اهل شربیان استان آذربایجان شرقی است اما در شهر ری متولد شده و در آنجا سکونت دارد. مجید آقاپور عموی وحید آقاپور، یکی از شهدای جنگ ایران و عراق می باشد.

تحصیلات وحید آقاپور

او در رشته هنر در دانشگاه تحصیل کرد و در فوق لیسانس کارگردانی نمایش از دانشکده سینما تئاتر فارغ التحصیل شد. کار خود را ابتدا از تئاتر شروع کرده و اکنون در سینما و تلویزیون فعالیت دارد.

همسر وحید آقاپور

وحید آقاپور در سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۵ ساله بود با مریم داننده بازیگر تئاتر ازدواج کرد، این دو حالا کنار هم در تئاتر های مختلفی بازی می کنند.

شروع فعالیت وحید آقاپور

او فعالیت حرفه ای خود را از فرهنگسرای بهمن تهران در سال ۱۳۷۶ وقتی ۱۹ ساله بود با نمایش هاپوخان شروع کرد، دو سال بعد از شروع بازیگری در سال ۱۳۷۸ با نمایش عروسکی خورشید در آتش بعنوان عروسک گردان وارد این عرصه شد و چندین تجربه نیز بدست آورد، سال ۱۳۸۴ در قامت کارگردان و بازیگر ظاهر شد و نمایش دو لقک و نصفی را در جشنواره تئاتر فجر اولین بار رو صحنه برد، اولین بار در سال ۱۳۸۷ در ۳۰ سالگی با تله فیلم خوشبختی بکارگردانی بهروز شفیعی جلو دوربین رفت و با فیلم پذیرایی ساده مانی حقیقی سال ۸۹ وارد سینما شد، سریال چک برگشتی سیروس مقدم اولین تجربه آقاپور در تلویزیون سال ۱۳۹۰ بود، او بعد از ۷ سال با سریال لحظه گرگ و میش در زمستان ۹۷ دوباره به تلویزیون بازگشت.

فعالیت های هنری وحید آقاپور

عروسک گردان

نمایشنامه خوانی

مجموعه تلویزیونی

تله فیلم

فیلم سینمایی

افتخارات وحید آقاپور

صفحه اینستاگرام وحید آقاپور

وحید آقاپور بازیگر تلویزیون و سینما با آیدی vahidaghapo aza در اینستاگرام فعالیت دارد و عکس های کاری و شخصی خود و همسرش را در این صفحه با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

وحید اقاپور