فیلم جیران چند قسمت است


فیلم جیران چند قسمت است

سریال جیران همه چیز برای تماشایی بودن دارد، از کارگردانی و داستان تا بازیگران مطرح. جزییاتی درباره این مجموعه را بخوانید.


پخش آنلاین ویدئو

سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود

دوات آنلاین -حسن فتحی سه سال پس از سریال محبوب «شهرزاد»، با تازه‌ترین ساخته‌اش یعنی سریال جیران به نمایش خانگی می‌آید و قصه عشق ناصرالدین‌شاه به جیران تجریشی را روایت می‌کند. این کارگردان سابقه پرافتخاری در عرصه سریال‌سازی دارد و ساخته‌هایش معمولا مورد توجه مخاطبان بوده است. به پشتوانه چنین سابقه‌ای، قصه جذاب «جیران» و ستاره‌های آن، توقعات از «جیران» بالاست و امید می‌رود این مجموعه، موفقیت تازه‌ای در کارنامه حسن فتحی و ستاره‌های سریال باشد، به ویژه چهار ستاره‌ای که اولین تجربه‌شان در نمایش خانگی موفقیت‌آمیز بوده و با این سریال شانس جدیدی برای درخشش دارند.

پریناز ایزدیار و رعنا آزادی‌ ور در سریال جیران

خراسان نوشت: پریناز ایزدیار که روزهای اوج خود را در سینما سپری می‌کند، در نمایش خانگی نیز به جایگاه ویژه‌ای دست پیدا کرده است. او با سریال «شهرزاد» وارد نمایش خانگی شد و در این مجموعه درخشید. ایزدیار در همکاری تازه خود با حسن فتحی، نقش اصلی سریال جیران را ایفا کرده است.

«جیران» محبوب‌ترین همسر ناصرالدین‌شاه بوده که شاه طی دیداری اتفاقی به او علاقه مند می‌شود و با او ازدواج می‌کند. رعنا آزادی‌ور نیز از بازیگران زن سریال است که در دومین تجربه حضور در نمایش خانگی، شانس بالایی برای درخشش دوباره دارد. او به تازگی با سریال «زخم کاری» در مرکز توجهات بود و بازی‌اش مورد تحسین قرار گرفت. آزادی‌ور اکنون در نقش یکی از همسران عقدی ناصرالدین‌شاه یعنی «تاج‌الدوله» به نمایش خانگی بازمی‌گردد. اگر این نقش نیز مانند کاراکتر «سمیرا» فتنه‌گر و منفی باشد، آزادی‌ور برای بازی در «جیران» با چالشی مشابه «زخم کاری» روبه‌رو بوده است.

حضور مریلا زارعی و مهدی پاکدل در جیران

مریلا زارعی اولین بار سال ۹۸ با سریال «مانکن» در نمایش خانگی دیده شد. او در این سریال در نقش زنی خلافکار و کینه‌‌ای ظاهر شد که جزو شخصیت‌های منفی قصه بود. این بازیگر تحت تاثیر ضعف‌های سریال قرار نگرفت و بازی خوبی در «مانکن» داشت. مریلا زارعی در «جیران»، نقش «مهدعلیا» را برعهده دارد که با هوش و نفوذ بالایش شناخته می‌شده و توانایی خاصی در توطئه‌گری داشته است. با توجه به قابلیت‌های مریلا زارعی، انتظار می‌رود این بازیگر به خوبی از پس ایفای نقش این زن مقتدر و جاه‌طلب برآمده باشد.

مهدی پاکدل هم سال ۹۹ با سریال «هم‌گناه» وارد این مدیوم شد و با این مجموعه پرستاره مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. او در «جیران» نقش شخصیت «سلمان» را بازی کرده که فعلا معلوم نیست برگرفته از یک شخصیت تاریخی واقعی است یا به سریال اضافه شده. «جیران» برای مهدی پاکدل نیز شانس دوباره‌ای پس از اولین تجربه خوبش در نمایش خانگی است.

تعداد قسمت های سریال جیران

پیش از این هفت صبح خبر داده بود سریال جیران در ۵۰ قسمت ساخته و پخش می شود البته توضیح نداده بود تمام این قسمت ها در یک فصل ساخته می شود یا جیران فصل های دیگری نیز دارد.

زمان پخش سریال جیران

این سریال جذاب تاریخی هر هفته روزهای جمعه از فیلیمو پخش می شود و همچنین نسخه قانونی آن برای خرید و دانلود در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

بازیگران سریال جیران

بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، بهزاد داوری، فرشید صمدی پور، ستایش دهقان، عاطفه غلامپور، محمدهادی قمشی، سیامک حلمی، مهدی بجستانی، عباس ظفری، راستین عزیزپور، فرج گلسفیدی، وحید ندایی، محمدرضا ایمانیان، مرتضی اکبری، هوشنگ قنواتی زاده، محمدهادی تقدیری، شاهد پیوند، سجاد اوسیوند، مهدی دانایی، پویا میاندهی، محمود ساعتی، داریوش اشرفی، فرید یوسفی، ایلیا نصرالهی، شهاب زمردی، وحید رزاقی، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی و با حضور مریلا زارعی در نقش مهدعلیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.

دانلود سریال جیران

دانلود کامل سریال جیران

دانلود سریال جیران با ترافیک نیم بها

دانلود سریال ایرانی «جیران» ساخته حسن فتحی

Legall dow load Jey a i a ia Se iesby Hasa Fa hi

سریال جیران – Jey a se ial

سال ساخت: ۹۹ | پخش: ۱۴۰۰ | پخش کننده: کول دانلود

نویسنده: احسان جوانمرد | تهیه کننده: اسماعیل عفیفه | کارگردان: حسن فتحی

اسامی بازیگران جیران

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

خلاصه داستان جیران

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۰

گالری عکس های سریال جیران

لینک های سریال جیران با ۵ کیفیت گوناگون

قسمت اول سریال جیران

همه کیفیت ها -بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

کیفیت بلوری BLURAY -بها: ۱۰,۰۰۰ تومان

کیفیت ۱۰۸۰pHQ -بها: ۹,۵۰۰ تومان

کیفیت ۱۰۸۰p -بها: ۹,۰۰۰

کیفیت ۷۲۰p -بها: ۸,۵۰۰ تومان

کیفیت ۴۸۰p -بها: ۸,۰۰۰ تومان

قسمت دوم سریال جیران

سریال جیران چند قسمت است

نکته ۱: لینک های قسمت های جدید جیران، یک شنبه هر هفته ساعت ۰۸:۰۰ درج خواهند شد. این اطمینان را به شما می دهیم که به محض پخش سریال، لینک ها درج خواهند شد. جهت آگاهی از آپلود فایل ها به تلگرام یا اینستاگرام ما بپیوندید!

نکته ۲: چنانچه درباره خرید یا دانلود این محصول نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی در خدمت شماست. راه های پشتیبانی: ۱- ایمیل suppo @salamci ama.i و ۲- واتس اپ و تلگرام: ۰۹۳۵۷۸۹۶۶۹۷ و ۳- شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۶۶۱۴۳ (در ساعات اداری) .

ویدیوها: معرفی جیران ,  پشت صحنه ,  ویدیو ,  امیرحسین فتحی , بهرام رادان ,  تیزر ۱ ,  تیزر ۲

جیران یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی مشترک حسن فتحی و احسان جوانمرد می باشد. این سریال درباره زندگی جیران، همسر و سوگلی ناصرالدین‌شاه است. تهیه کننده این سریال اسماعیل عفیفه می‌ باشد. جیران از ۱۰ دی ماه ۱۴۰۰ در سایت کول دانلود آغاز به پخش کرد! داستان این سریال تاریخی درباره جیران می‌ باشد. جیران در واقع یکی از ندیمه‌ های ناصرالدین شاه است. قصه این سریال مربوط زمانی از پادشاهی این شاه قاجاری است که وی عاشق جیران می‌ شود.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

فیلم جیران چند قسمت است