متن تبریک روز مرد به مردای زندگیم


متن تبریک روز مرد به مردای زندگیم

با مجموعه‌ای زیبا از تبریک روز مرد، تبریک روز مرد به پدر، تبریک روز مرد طنز و خنده دار، متن روز مرد مبارک، ع نوشته تبریک روز مرد، تبریک روز مرد به همه مردان زندگی همراه ما باشید.


اولین قهرمان زندگی هر دختر پدر اوست. حامی یک خواهر، برادر، عشق یک زن، همسر و چشم امید مادر، فرزند پسرش است. وجود مردان در زندگی نعمتی است که جای خالیشان را چیزی پر نخواهد کرد. مردان زاده شده‌اند برای تحمل سختی‌ها، تکیه‌گاه زنان و امید خانواده. قدرشان را بدانیم و تا زمانی که گرمای وجودشان خانه را گرم می‌کند، از ابراز محبت به آن‌ها دریغ نکنیم. آنان که پدر، برادر یا همسرشان را از دست داده‌اند خوب می‌دانند که وجود یک مرد در زندگی یعنی چه.

سیزدهمین روز از ماه رجب برابر با ولادت مرد مردان حضرت امیر المومنین علی علیه السلام روز مرد و روز پدر نامگذاری شده است. به پاس قدردانی از زحمات مردان با مجموعه‌ای زیبا از تبریک روز مرد همراه ما باشید.

تبریک روز مرد به همسر

متن تبریک روز مرد

مجموعه پیام تبریک روز مرد شامل موضوعاتی محور تبریک این روز به همسر، پدر، برادر و دیگر مردان اطرافمان است. با کمی تغییر در جملات می‌توان این پیام‌ها را برای هر مردی که لایق تبریک گفتن است، ارسال نماییم.

حضرت یار پیله های بیماری که بر چهره ی زندگانی من تنیده شده اند؛ تنها با بوسه های شیرین تو پروانه می شوند! دور قلبم می چرخند شکوفه بارانش می کنند قلبم تند تند می کوبد و با هیجانی غیر قابل توصیف در هر تکرارش شلیک میکند دوستت دارمها را. روزت مبارک مرد من

✿☆✿

لبخندت همه دنیایم را روشن می‌کند و تو همان ” اولین کسی ” هستی که هر بار زمین می‌خورم نامش را صدا می‌زنم

روز مرد بر اولین مرد زندگیم مبارک باد

✿☆✿

از تو مینوسم از تویی که درمان تمام بی کسیهام بودی و هستی از تویی که درمان تمام تنهایی هام بودی و هستی ازتویی که درمان تمام دردامی

روزت مبارک مرد من

✿☆✿

← متن تبریک روز مرد جدید →

میگن خداوند به هر کسی اندازه دلش داده ببین دل من چقدر بزرگه که خدا تو رو به من داده نازنینم با تمام وجود دوستت دارم مردانگی ات را می ستایم و به وجودت افتخار میکنم روزت مبارک مرد من

✿☆✿

یار همیشگی و قشنگ ترین تیتر زندگیم با عشق و حمایتت منو بردی به پیشواز تمام روزهای عشق دنیا…”

روزت مبارک مرد مردان

✿☆✿

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی گیرِ ‌لحنِ ‌بم‌ِ مردانه ‌‌یِ ‌محکم‌ نشود…!

روزت مبارک مرد زندگی من

✿☆✿

لحظه‌هایی هست که بغض داری، میل باریدن داری اما پیش رویت تابلوی “مرد که گریه نمی کند” را هم داری…

روز مرد بر همه مردان مبارک

✿☆✿

مرد ها میروند قدم میزنند، تا یادشان نرود بجای گریه، باید قدم های محکم داشته باشند!!!

روز مرد بر مردان مرد مبارک باد

✿☆✿

برایت از خودت می‌نویسم. از تو که هستی و بودنت، ماندن این روح را در جسمم تضمین می‌کند. برایت از خودم می‌نویسم، از خودم که کودکانه پا میکوبم بر زمین در طلب آغوش تو. برایت از سکوت و فریاد‌ها می‌نویسم، سکوت به وقت دلتنگی و فریاد به وقت سکوت. می نویسم از گرمی دستانت که به خواب برد، کابوس‌های بی وقفه‌ام. تنها برایت از عشق می‌نویسم، چرا که نمی‌گنجد عشقت در فهم واژه‌هایم…

روزت مبارک عشق زندگی من

متن تبریک روز مرد

خیال نکن زنده‌گی واسه مَردا خیلی آسونه! اگه قوی باشی یه سِری مسئولیّتِ سنگین رو سَرِت آوار می‌شه! چون ریش داری اگه نوازش بخوای یا گریه کُنی همه بِهِت می‌خندن! 

روز مرد بر همه مردان پاک مبارک

✿☆✿

← متن تبریک روز مرد جدید →

مردان هم قلب دارن فقط صدایشان، یواش تر از صدای قلب یک زن است! مرد ها هم در خلوتشان برای عشقشان گریه میکنند! شاید ندیده باشی؛ اما همیشه اشک هایشان را در آلبوم دلتنگیشان قاب میکنند! هر وقت زن بودنت را میبینم؛ سینه ام را به جلو میدهم، صدایم را کلفت تر میکنم … تا مبادا…لرزش دست هایم را ببینی ! مرد که باشی … دوست داری … از نگاه یک زن مرد باشی ..! نه بخاطر زورِ بازوها

روز مرد مبارک

✿☆✿

همسر عزیزم نمی‌دانم که دانستی دلیل گریه‌هایم را نمی‌دانم که حس کردی سکوتم را ولی دانم که می‌دانی من عاشق بودم و هستم وجود ساده‌ات بوده که من این‌گونه دل بستم عزیزم همیشه عشق من هستی و خواهی بود روز مرد مبارک!

✿☆✿

همسر مهربانم با وجود تو، مرا به الماس ستارگان نیازی نیست این را به آسمان بگو. تو به قلب من شادی و به جانم روشنایی می‌بخشی …! روزت مبارک باد!

✿☆✿

همسر عزیزم از زمانی که خانه عشقت پناهگاه خستگی من شد ، اندیشیدم که الهه عشق بهترین بهترین‌ها را نصیب من کرده است…! روزت مبارک همسر عزیزم!

✿☆✿

همسر عزیزم ورودت به قلبم زیباترین و شیرین‌ترین حادثه زندگی‌ام بود. تو را دوست دارم و امیدوارم روزگار همیشه به کامت شیرین و گوارا باشد. روز میلاد علی (ع) روز مرد را تبریک میگویم!

✿☆✿

به مردی که زبان سکوت زنش را بفهمد … باید گفت: خدا قوت …! روزت مبارک!

✿☆✿

یارم ای چراغ خونه مرد دریا ، مرد بارون با تو زندگی یه باغه ، بی تو سرده مثل زندون

هرچی دارم از تو دارم ، تو بهار آرزو ها هنوزم اگه نگیری دستامو ، می افتم از پا

تقدیم به مرد زندگیم، روزت مبارک . . .

✿☆✿

← متن تبریک روز مرد زیبا →

پدر مهربان و خوبم از زحماتی که در این سالها برای من کشیدی سپاسگذارم ، و از خدا میخواهم سایه مهربانی ات تا ابد بر سرمان بماند

روز مرد بر پدر عزیزم مبارک.

متن تبریک روز مرد مبارک

به دنبال قشنگ ترین واژه ها و کلمات میگردم اما هیچ کلمه و واژه ای نمیتواند عظمت حضور تو را در زندگی من وصف کند

فقط می‌گویم ” دوستت دارم مرد من” روزت مبارک.

✿☆✿

مرد یعنی یار هستی در وجود مرد یعنی یک فرشته در سجود

مرد یعنی یک بغل آسودگی مرد یعنی پاکی از آلودگی

روز مرد بر همه مردان پاک و مهربان مبارک

✿☆✿

مرد یعنی تکیه گاه.. یعنی پشتوانه.. یعنی توی اوج عصبانیت وغصه هاش دلت به مهربونیش خوش باشه! مرد یعنی وقتی خسته و دلزده از همهو همه جایی، پُشتت گرم باشه که مَردِت هست و کنارته!

روزت مبارک همه امنیت من

✿☆✿

←  تبریک روز مرد خاص →

روز پدر و روز مرد رو به اونایی که واقعا مردن تبریک میگم. نر بودن دلیل بر مرد بودن نیست! اونایی که امنیت دادن به ما، نه اونایی که امنیت رو ازمون گرفتن، اونایی که رفیقمون بودن، آزادیمونو نگرفتن، اونایی که کمک کردن رشد کنیم نه اینکه اون چیزایی که دوست داریمو دفن کنیم، اونایی که حق طبیعی و انسانیمونو ازمون نگرفتن، اونایی که گذاشتن خودمون باشیم هرطور که هستیم ..! روزتون مبارک مردترین ها

✿☆✿

گاهی وقتا چقدر مرد بودن سخته، نشکستن غرور سخته، نترکیدن بغض سخته، چقدر سخته دلت گریه بخواد اما نتونی تو تنهاییت با خودت بخاطر غرورت راحت باشی، کوه آهنین روزت مبارک

✿☆✿

مرد واقعی کسی است که تمام توجه‌اش متوجه خانواده باشد . . . و تو آن مرد واقعی هستی. مرد من روزت مبارک

✿☆✿

خورشید هر روز دیرتر از پدرم بیدار می‌شود اما زودتر از او به خانه بر می‌گردد به سلامتی هرچی پدره … روزت مرد مبارک بابای مهربونم

✿☆✿

صبوری پدر، دل‏‌های ناامید را سپیده ‏‌دم امیدواری است. روز مرد مبارک پدر جان

برای قدردانی از پدران در روز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر می‌توانید به مجموعه اختصاصی تبریک روز پدر مراجعه نمایید.

تبریک روز مرد به همکار

ای مردانگی مستمر، ای ترنم طرب‌انگیز خلقت، خستگی‌های تو را ارج می‌نهم و امیدوارم سال‌های متمادی در کنار خانواده زنده باشی. روز مرد مبارک.

✿☆✿

ای مرد! تو زمزم زلال نوری، شبنم چکیده از چشم خدایی، حاصل نشتر عشق بر رَگ روحی، تو پیوند لبخند شکوفه و نوری، تو همیشه در آبگیر زلال زندگی جاری هستی. روز مرد مبارک.

متن برای تبریک روز مرد

ای شریف‌مرد! در صداقت پاکیزه آیینه‌ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی‌دستان، در دلبستگی‌های پاک و در لبخندهای آرامش‌بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید. روزتان مبارک.

✿☆✿

سنگ با کوه سخن می‌گوید، غم با تنهایی، برف با زمستان، پرستو با بهار، پروانه با شمع، برگ با خزان، سکوت با عارف سخن گوید، خداوند با بندگان، جان با جانان و درد با مرد. آفریدگار به شانه‌های صبور مردانه‌ات افتخار خواهد کرد. روز مرد مبارک.

✿☆✿

دریا دل مرد را به یاد می‌آورد، چشمه زلالی یک مرد را فراخاطر می‌آورد. خورشید پیشانی نجیب مردان را تداعی می‌کند. قوس قزح نشان از خنده‌های مردانه دارد، تندر توفنده خشم مردان است و زندگی رنج‌های مرد است. روز مرد مبارک.

برای آگاهی از مجموعه کامل پیام‌های رسمی می‌توانید به مقاله تبریک روز مرد رسمی رجوع نمایید.

تبریک روز مرد طنز و خنده دار

خبرفوری: به علت کمبود مرد واقعی امسال روز مرد مجددا روز زن اعلام می‌شود!

✿☆✿

←  تبریک روز مرد سرکاری →

هشدار!! اگر متوجه مهربانی ناگهانی: گل خریدن، ظرف شستن و .. از جانب شوهر خود شدید فریب نخورید آنها در کمین کادوی روز مرد نشسته اند!! (انجمن زنان زبل)

پیام تبریک روز مرد زیبا

زن باس : کله صبح آقاشونو به زور از رختخواب بکشه بیرون ، ببره دست و صورتشو بشوره ، بیارتش تو آشپز خونه بعد بهش بگه: عشقم! ظرفای دیشب هنوز مونده ، اول اینا رو بشور بعد برو سرکار… روز مرد پیشاپیش مبارک!

✿☆✿

روز میلاد مقدس‌ترین نجیب‌ترین باتقواترین مهربانترین باگذشت‌ترین نورانی‌ترین وفادارترین شیرمرد عالم هستی ، به تک تک مردان که شباهتی به آن نور الهی ندارند چه ارتباطی داره که هدیه هم میخوان!؟

✿☆✿

با نزدیک شدن به روز مرد، کامیون‌های حمل جوراب در گمرگ آماده ترخیص و خدمت رسانی به مردم شریف ایران می باشند!!!

✿☆✿

پیشنهاد یک خانم برای هدیه روز مرد: خانما میرین جلو همسرتون میشینید صاف تو چشاش نگاه میکنید بعد بهش میگین خدا بهت یک چنین هدیه‌ای داده دیگه چی میخوای؟ها؟!

✿☆✿

←  تبریک روز مرد با مزه →

شوهر نازی داشتم خوب نگهش نداشتم شغال اومد و بردش یه جا نشست و خوردش حالا همه با هم: دمش گرم! دمش گرم! شعر پيشواز روز مرد…!

✿☆✿

روز مرد؛ روز موجوداتی که: بود و نبودشان یکی؛ تحملشان زورکی؛ حرفشان الکی؛ قولشان آبکی؛ عشقشان دروغکی؛ و زنده بودنشان شانسکی؛ بیا پیشاپیش به این روزشون بخندیم…!!

✿☆✿

به دلیل گران شدن اجناس و تورم امسال روز پدر روز یوم‌الشک اعلام شد!

اس ام اس تبریک روز مرد

با سپاس از آقایانی كه روز زن با كادو، شام و گل لطف و محبت خودشونو ابراز كردن، به اطلاع می‌رساند: . . . مراسم روز مرد صرف امور خیریه می‌شود! (انجمن بانوان نیکوکار!)

✿☆✿

اعتراضیه روز مرد مرد ، دستگاه خودپرداز پول نیست! لطفا برای خرید کادو ، خودش را تحت فشار نگذارید! روز مرد بر همه فرشته‌های سیبیلو مبارک!

روز مرد روزی است برای پاسداشت زحمات تمام مردان مهربان اطرافمان. پدر، برادر، همسر یا همکاران مرد می‌توانند نقشی اساسی در زندگی هر زنی داشته باشند. روز ولادت حضرت علی (ع) شیرمرد تاریخ اسلام بر همه مردان واقعی ایران زمین مبارک باد.

اس ام اس تبریک روز مرد (۲)

 دست های پر توانت ، همیشه بزرگ ترین حامی زندگی ام بوده و آغوش امن تو بهترین جا برای فراموشی غم های زندگیم . روزت مبارک مرد زندگیم ، دوستت دارم . . .

همسر عزیزم ، باش و با بودنت باعث بودن من باش . . .روزت مبارک

خوش‌ آهنگ‌ ترین نغمه‌های هستی نثار قلب خسته و صبورت . . .روزِ به اوج نشستنت مبارک . . .

توی این روز عزیز ، توی این لحظه های قشنگزیباترین کلمه ای که میشه گفت یک ” دوستت دارم “به همراه یک آسمان عشق و تمناتقدیم به تو همسر عزیزم  ، روزت مبارک

همسر بی همتای من ، با یک دنیا عشق روز مرد را به تو مهربانترین و تنها تکیه گاهمتبریک میگویم و آزروی بهترین ها را برایت دارم .دوست دار تو . . .

پنجره را باز میکنم ،  طلوع را میبینم و غروب را فراموش میکنم . . .از اینکه در قلبم هستی و عشق منی افتخار میکنم . . .روزت مبارک

عزیزم از صمیم قلب دوستت دارم و امیدوارم بتوانم جوبگوی محبت هایبی پایان تو باشم ، و سال های سال در کنار هم زندگی زیباتر از قبل داشته باشیمهمراه همیشگی تو . . .

یارم ای چراغ خونه مرد دریا ، مرد بارون با تو زندگی یه باغه ، بی تو سرده مثل زندونهرچی دارم از تو دارم ، تو بهار آرزو ها هنوزم اگه نگیری دستامو ، می افتم از پاتقدیم به مرد زندگیم ، روزت مبارک . . .

همسر عزیزم ، باش و با بودنت باعث بودن من باشروزت مبارک . از صمیم قلب دوستت دارم . . .

روز مرد رو به مرد راستینی که مقام زیبای مردانگی رو درک کرده تبریک میگمروزت مبارک

روز مرد رو به مرد راستینی که مقام زیبای مردانگی رو درک کرده تبریک میگمروزت مبارک

همسر عزیزم بابت تمام خوبی هایت سپاسگذارم و روز مرد را به تو که در خاطرم بهترین مرد عالمی تبریک میگویم .با عشق همسرت . . .

در ثانیه‌های بودنت می‌ مانم . . .در فصل شکست خوردنت می‌ مانم . . .یک سال نه ده سال چه فرقی دارد !تا لحظه دل سپردنت می‌ مانم و دوستت دارم . . .

ای کاش گذر زمان در دست من بود تا لحظه های شیرین با تو بودن را اینقدر طولانی میکرم که برای بی تو بودن وقتی نمیماند . . .روزت مبارک

همسر خوبم ، روزهای با تو بودن قشنگ ترین روزهای خداست .روز مرد بر بهترین مرد دنیا مبارک .همراه همیشگی تو در زندگی . . .

شنیدن صدای قلب کسی که دوستش داری زیباترین موسیقی دنیاست . . .همسر عزیزم دوستت دارم ، روزت مبارک

بهترین رفیق و شریک زندگی تو اونیه که این حس رو به تو بده که تو میتونی تو هر زمینه ای از زندگی بهترین باشی . . .همسر عزیزم من با تو بهترینم . . . روزت مبارک

بگذار یک بار دیگر بگویم :که مرد همیشه محبوب من چقدر “ دوستت دارم ”در تنگاتنگ آغوش امن “ تو ” چه لذتی از زن بودنم می برم !

سهم من از زندگی دستان پر مهر تو شد می ستایم من تو را تا آخر عمر همسرمدر میان اوج تنهایی تو با من مانده ای تا تو باشی من چه غم دارم ز دنیا همسرمروزت مبارک

من نمی‌فهمم چرا هیچنمینویسد از مردهــااز چشم‌ها و شــانه‌ها و دستهایشــان… … از آغوششاناز عطر تنشـان،از صدایشــان…پررو می‌شوند؟خب بشوند….مگر خود ما با هر دوستت دارمی تا آسمـان نرفته‌ایم؟مگر ما به اتکــاء همین دست‌هاهمین نگاه‌هاهمین آغوشهـا، در بزنگاههای زندگیسرِپا نمانده‌ایم؟…من بلد نیستم در سـایه، دوست داشته باشممن می‌خواهم خواستنم گوش فلک را کر کندمن می‌خواهممَردَم بداند دوستش دارم….

منبع: amsa sms.comsmsihaa.blogfa.com

متن تبریک روز مرد به مردای زندگیم