طريقه وارد كردن رمز شارژ همراه اول


طريقه وارد كردن رمز شارژ همراه اول

شارژ همراه اول و نحوه مشاهده شارژ همراه اول و نحوه انتقال شارژ همراه اول به همراه اول و اعتبار اضطراری همراه اول را در سایت نمناک ببینید.


پخش آنلاین ویدئو

طریقه “شارژ همراه اول”

کد دستوری استعلام موجودی و شارژ همراه اول

اگر اپراتور سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به شرکت همراه اول باشد، می توانید از طریق نکات و کدهایی که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک ذکر می شود، از سیم همراه اول خود به راحتی ممکن استفاده کنید. همراه ما باشید.

نحوه شارژ همراه اول

برای شارژ سیم کارت همراه اول خود باید از طریق منو کاربری وارد Keypad یا تماس گیر تلفن همراه خود شوید و سپس کد دستوری شارژ همراه اول را همانند تصویر ذیل ستاره ۱۴۰ ستاره مربع کد شارژ مربع وارد کنید ؛

کد دستوری شارژ همراه اول

 نحوه مشاهده شارژ همراه اول

بعد از وارد کردن کد دستوری شارژ بالا و شارژ شدن گوشی، پیغامی را از اپراتور همراه اول در قالب پیامک دریافت خواهید کرد. از این رو بنابر هر دلیل اگر این پیام را دریافت نکردید می توانید با استفاده از کد ستاره ۱۴۰ ستاره ۱۱ مربع میزان شارژ همراه اول خود را مشاهده کنید.

 مشاهده شارژ همراه اول

چرا سیم کارت همراه اول بعد از وارد کردن کد شارژ، شارژ نشد؟

ممکن است بعد از شارژ کردن سیم کارت همراه اول، سیم کارت شما شارژ نشود. از این رو علت اصلی اینکه سیم کارت شما شارژ نشد، شامل موارد ذیل می شود. بنابراین با دقت موارد زیر را مطالعه کنید ؛

نحوه انتقال شارژ همراه اول به همراه اول

تا به حال شده است که در شرایط ضروری از دوستان همراه اولی خود در خواست شارژ کنید. با این وجود این اقدام امکان پذیر می باشد و می توانید با استفاده از راهنمای زیر این اقدام را انجام دهید ؛

انتقال شارژ همراه اول به همراه اول

۱- از منو کاربری وارد Keypad شوید و کد زیر را به دقت وارد کنید.

۲- برای گرفتن رمز انتقال همراه اول باید از طریق پیامک خالی و بدون متن به ۸۹۱۰ اقدام کنید تا برای شما ارسال شود و بخاطر بسپارید.

اعتبار اضطراری همراه اول

یکی از سرویس های جالب همراه اول، اعتبار اضطراری می باشد که می توانید در مواقع ضروری از آن به راحتی استفاده کنید. این قابلیت به گونه ای می باشد که مبلغ ۶۰۰ تومان اعتبار به مشترکین اعتباری داده می شود و بعد از اولین شارژ مبلغ ۴۰ تومان علاوه بر مبلغ اعتباری مذکور بابت این فعال سازی از شما کسر خواهد شد.

شارژ اضطراری همراه اول

در راستای این اقدام باید شماره ستاره یک ستاره ۱۷ مربع را وارد کنید تا این سوریس برای شما فعال شود

شارژ کردن سیم کارت همراه اول با ۴ روش کاربردی به همراه آموزش ویدیویی

شارژ همراه اول و افزایش اعتبار سیم کارت قابلیتی است که این اپراتور محبوب برای کاربران سیم کارت های اعتباری خود فراهم کرده است. بدین ترتیب کاربران می توانند با خرید شارژ سیم کارت همراه اول و دریافت رمز شارژ همراه اول به راحتی و بدون هیچگونه دردسری در خصوص شارژ کردن سیم کارت همراه اول خود اقدام کنند. شایان ذکر است امکان شارژ کردن مستقیم سیم کارت همراه اول و همچنین استفاده از کد دستوری خرید شارژ برای همراه اول متداول ترین روش ها میان کاربران هستند. اما با توجه به اینکه شما می توانید از روش های مختلفی برای خرید شارژ همراه اول استفاده کنید، تصمیم گرفتیم در این آموزش از میزبان فا مگ به صورت گام به گام به بررسی روش های شارژ کردن همراه اول، انواع مختلف آن و طریقه تهیه شارژ همراه اول بپردازیم. پس اگر شما نیز به دنبال یک آموزش جامع در خصوص شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شایان ذکر است در آموزش های پیشین به نحوه شارژ کردن سیم کارت ایرانسل و همچنین آموزش نحوه شارژ کردن سیم کارت رایتل نیز پرداختیم.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

شارژ همراه اول اعتباری

همراه اول اولین اپراتوری بود که فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و هم اکنون با گذشت بیش از دو دهه به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور فعالیت دارد که از نظر تعداد مشترکین نیز در صدر است. چند سالی است که خدمات همراه اول توسعه یافته و با ارائه خدمات مختلفی مانند اینترنت پر سرعت نسل ۴G و قابلیت‌ هایی که به صورت دوره‌ ای ارائه می کند در خدمت مشترکین خود است. این اپراتور نیز مانند سایر اپراتورها سیم کارت اعتباری ارائه می‌ کند که با شارژ سیم کارت همراه اول می‌ توانید اعتبار خود را افزایش داده و از خدمات اینترنتی، تماس تلفنی، پیامک و… استفاده کنید. بر همین اساس در این مقاله به بررسی روش های مختلفی می پردازیم که برای خرید شارژ همراه اول ارائه شده است. با استفاده از این روش ها شما دیگر نگرانی در خصوص شارژ کردن سیم کارت همراه اول خود نخواهید داشت و با استفاده از کارت شارژ فیزیکی یا اطلاعات حساب بانکی خود به راحتی شارژ مورد نیازتان را تهیه خواهید کرد.

طریقه شارژ کردن سیم کارت همراه اول

اگر شما نیز جزء آن دسته از کاربران سیم کارت های همراه اول هستید که با طریقه شارژ سیم کارت همراه اول آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید. چرا که شما می توانید با استفاده از روش های مختلفی در راستای شارژ کردن سیم کارت همراه اول اقدام کنید این روش ها عبارتند از:

در ادامه ۴ روش کاربردی برای خرید شارژ همراه اول را به شما آموزش خواهیم داد:

۱٫ شارژ همراه اول از طریق سایت

اولین روشی که قصد داریم برای خرید شارژ همراه اول اعتباری به شما آموزش دهیم، خرید از سایت همراه اول است. برای این منظور شما باید مطابق با مراحل زیر پیش بروید:

خرید شارژ اعتباری

?⚫ نکته: در نظر داشته باشید که در صورت شارژ کردن سیم کارت همراه اول اعتباری خود از طریق سایت، از %۵ شارژ بیشتر بهره مند خواهید شد. با این روش به سادگی می توانید سیم کارت هرماه اول دیگران را نیز شارژ کنید.

۲٫ خرید اعتبار همراه اول با برنامه همراه من

روش دومی که قصد داریم در زمینه شارژ کردن سیم کارت همراه اول اعتباری به آن بپردازیم، خرید شارژ همراه اول از طریق برنامه رسمی این اپراتور، یعنی برنامه همراه من است. برای این منظور شما باید:

۳٫ کد دستوری خرید شارژ همراه اول

یکی دیگر از رایج ترین روش های خرید شارژ، استفاده از کد ussd شارژ همراه اول است. یکی از این سرویس ها استفاده از کد USSD خود همراه اول با شماره گیری #۱* است که می‌توانید از خدمات خرید شارژ و بسته های اینترنت و مکالمه استفاده کنید. در همین راستا لازم است مطابق با مراحل زیر پیش بروید:

?⚫ نکته: در صورت شماره گیری #۲*۱*۱* می توانید اعتبار سیم کارت خود را با شارژ هدیه مدت دار یا همان شارژ فوق العاده افزایش دهید.

۴٫ استفاده از کارت شارژ همراه اول

اما به عنوان آخرین روش قصد داریم به نحوه شارژ کردن همراه اول با استفاده کارت شارژ بپردازیم. روش هایی که پیش تر به آنها اشاره شد به شما امکان شارژ مستقیم سیم کارتتان را می دهند و در واقع برای شارژ مستقیم همراه اول مناسب می باشند. در صورتی که شما از باجه های همراه اول یا عابر بانک یا حتی به یکی از روش های عنوان شده رمز شارژ ۱۵ رقمی را دریافت کرده باشید، ملزم به استفاده از این روش هستید. در همین راستا شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

برای این منظور ابتدا دکمه ستاره، سپس کد ۱۴۰ و بعد از آن ستاره-مربع را وارد کنید. حال شماره سریال ۱۵ رقمی شارژ خریداری شده خود را وارد کرده و در نهایت مربع را انتخاب کرده و با زدن دکمه تماس یا OK کد USSD برای شارژ کردن سیم کارت همراه اول را اجرا کنید. چند ثانیه که منتظر بمانید خواهید دید که سیم کارت شما در صورت صحیح وارد کردن شماره سریال شارژ خواهد شد.

?⚫ نکته: در صورت تمایل به استفاده از قابلیت شارژ فوق العاده باید کد دستوری #رمز شارژ ۱۵ رقمی*۱۴۲* را شماره گیری نمایید.

در صورتی که مشکلی در نحوه شارژ همراه اول داشتید کافی است با شماره ۹۹۹۰ از طریق خطوط همراه اول و شماره گیری ۰۹۱۲۹۹۹۰ از طریق سایر خطوط با پشتیبانی همراه اول تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید.

شارژ فوق العاده همراه اول

همراه اول نیز مانند سایر اپراتورها پس از مدتی امکانی را با عنوان شارژ فوق العاده همراه اول راه‌اندازی کرده است که به کمک این روش می‌توانید هنگام شارژ سیم کارت خود از شارژ هدیه استفاده کنید. در تمامی روش های عنوان شده در این مقاله شما می توانید به جای خرید شارژ عادی از قابلیت شارژ فوق العاده استفاده کنید.

شارژ هدیه ای که با استفاده از شارژ فوق العاده دریافت می‌کنید بر اساس جدول زیر بوده و باید حتما در زمان تعیین شده شارژ هدیه را مصرف کنید. در غیر این صورت شارژ هدیه منقضی شده و از دست خواهد رفت.

استعلام باقیمانده اعتبار همراه اول

بعد از شارژ سیم کارت همراه اول حال برای اینکه بدانید اعتبار باقیمانده شما چقدر است و از باقیمانده شارژ سیم کارت خود مطلع شوید، نیز کافی است کد دستوری #۱۱*۱۴۰* را از طریق سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کرده و چند لحظه منتظر بمانید تا اعتبار شما اعلام شود. همچنین میتوانید با شماره گیری ۹۹۹۰ یا ۴۴۴ از طریق شماره همراه اول خود یا تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۹۹۹۰ با ورود به سیستم پشتیبانی همراه اول توسط شماره‌ای که از آن استفاده می‌کنید از باقیمانده اعتبار با استفاده از سیستم گویا مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استعلام باقی مانده شارژ هرماه اول به کمک دکمه زیر از آموزش مربوطه دیدن نمایید.

آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

پاسخ به سوالات متداول در خصوص شارژ کردن سیم کارت همراه اول

شارژ همراه اول و نحوه افزایش اعتبار سیم کارت دغدغه کاربران زیادی است چرا که اکثر افراد زمان خرید سیم کارت با طریقه شارژ کردن همراه اول آشنایی چندانی ندارند. شارژ کردن سیم کارت همراه اول به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است. شارژ همراه اول و چگونگی تهیه و استفاده از آن موضوعی است که در این مقاله از میزبان فا مگ به آن پرداخته شده است. با استفاده از این آموزش شما می توانید به راحتی در راستای شارژ سیم کارت همراه اول خود به ۲ شکل شکل شارژ مستقیم همراه اول از طریق کارت شارژ و کد دستوری ارائه شده اقدام نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص آموزش های ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

@co ex : h ps:schema.o g, @ ype: FAQPage, mai E i y: @ ype: Ques io , ame: , accep edA swe : @ ype: A swe , ex : 9990 09129990 . , @ ype: Ques io , ame: , accep edA swe : @ ype: A swe , ex : . , @co ex : h ps:schema.o g, @ ype: C ea iveWo kSeaso , ame: , agg ega eRa i g: @ ype: Agg ega eRa i g, a i gValue: 5, a i gCou : 983, bes Ra i g: 5, wo s Ra i g: 1

طريقه وارد كردن رمز شارژ همراه اول