روز مرد بر شما مبارک


روز مرد بر شما مبارک

در این بخش متن و جملات رسمی تبریک روز مرد برای دوست و همکار را آماده کرده ایم که می توانید برای همکاران خود بفرستید. در روز جهانی مرد می توانید از این متن


متن رسمی تبریک روز مرد جملات تبریک رسمی روز مرد برای همکار و دوستان

در این بخش متن و جملات رسمی تبریک روز مرد برای دوست و همکار را آماده کرده ایم که می توانید برای همکاران خود بفرستید. در روز جهانی مرد می توانید از این متن و جملات استفاده کنید.

متن و جملات تبریک رسمی روز مرد

نام مرد، بوی نان گرم توی سفره، بوی مداد و دفتر مدرسه، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما و تمام شیرمردان تبریک و تهنیت باد.

رفاقت را جای عشـق در دلم سپـردم تا با یاد دوست از درد هیچ عشقی نسوزم روز مرد مبارک دوست با معرفت

?

فکر می‌کنم شما بهترین مرد جهان هستید. شما یک دوست عالی، راهنمای و معلم در زندگی من هستید. ممنون از مرد شگفت انگیز همچون تو

در این روز خاص، من آرزو می‌کنم روزت مبارک باشد.

?

معجزه‌ای وجود دارد که دوستی نامیده می‌شود و در میان دل اقامت دارد شما نمی‌دانید که چگونه بوجود می‌آید و چگونه آغاز می‌شود اما شادمانی که برایتان به ارمغان می‌آورد همیشه موهبتی خاص می‌بخشد و شما متوجه می‌شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است! روز مرد مبارک دوست من

?

متن زیبای تبریک روز مرد به همکار

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی‌های زمانه استوار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید. روز مرد مبارک.

?

جناب آقای… ای آموزگار بزرگ خوبی‌ها! مرد تندیس گذشت نوح، اعتکاف موسی، مظلومیت عیسی، صداقت ابراهیم، نجابت محمد (ص)  و خلقت خوب خداوند است. روز مرد بر شما مبارک. دوستدار شما …

?

گرم ترین آرزوهای روز خاص شما لحظاتی که ما به اشتراک گذاشتیم برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم که در آینده نیز تعداد زیادی از آن‌ها را داشته باشیم! روز مرد مبارک باد

?

جناب آقای… ای مرد نجیب! دستانتان پُر نان، شانه‌هایتان پُرهمت، گام‌هایتان استوار، پیشانی‌تان پُربهار، اندیشه‌تان هماره پُربار بادا. هم‌اینک در آستانه روز مرد خاک راهتان را بوسه می‌دهیم و برایتان طول عمر باعزت خواهانیم. با تقدیم احترام از طرف…

جملات رسمی و اداری تبریک روز پدر (پیامک تبریک روز مرد به…

جملات تبریک روز زن رسمی پیامک های ویژه روز زن برای همکار و…

?

جملات رسمی تبریک روز مرد به دوست

همکار ارجمند… ای والامرد! خار با صحرا سخن می‌گوید، بیشه با درخت، باران با ابر، شب با مهتاب، ناامید با امید و تو با حضرت دوست سخن می‌گویی. در فرهنگ واژگان دنیا تو واژه‌ای مقدس هستی. روز مرد مبارک. با تقدیم بهترین آرزوها

?

جناب آقای… نام مرد شمیم عطرآگین خلقت است. عطر واژه مرد در فرهنگ لغات، رنگ خوش سپیده‌دمان و سوگند محکم هر پیمان است. نام مرد بوی نان و بهشت و زندگی است. نامت به نام مولا علی (ع) متبرک باد. روز مرد مبارک. با آرزوی بهترین‌ها

?

همکار عزیز…. به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف در محیط کار تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را در مجموعه مسئلت دارم. روز مرد را به شما تبریک می‌گویم.

?

همکار والا مقام جناب آقای… ای شریف نجیب، مرد را به چیزهای مختلف مانند کرده‌اند. به شکفتن، به رویش، به هستی، به شوق، به نور، به نوازش، به اشک، به تنهایی، به آفرینش، به محبت… اما مرد خوب‌تر از آن نیز هست. تصویر زیبای مردان مرد همواره بر لوح دل نجیبان روزگار نقش بسته است. روز مرد مبارک. مردانگی‌تان مستمر باد از طرف…

?

متن رسمی و جملات تبریک روز مرد و پدر به همکار

گویند حریم کعبه، در داشته است از سیزده رجب خبر داشته است از شدت اشتیاق دیدار علی دیوار کعبه شکاف برداشته است. روز مرد مبارک

?

جناب آقای… ای شریف آگاه! یک مرد در اندرون مانند غزل حافظ لطیف است، مثل شعر سعدی سرشار از حکمت است، مثل دوبیتی باباطاهر ساده است، مانند مثنوی مولوی ژرف است، مثل رباعیات خیام فهیم است و مثل شاهنامه فردوسی سرشار از شجاعت است. مرد شورانگیزترین غزل دیوان شعر خلقت است. روز مرد مبارک.

?

ای شریف ‌مرد! در صداقت پاکیزه آیینه‌ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی‌دستان، در دلبستگی‌های پاک و در لبخندهای آرامش‌بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید. روزتان مبارک.

?

همکار عزیز آقای… مرد واژه‌ای ناب در کتاب هستی است؛ حقیقت نور، شعف حج، زیبایی یوسف، شُکوه فلق، طراوت توبه، تنهایی یونس، صداقت ابراهیم، درایت لقمان، فهم نمل، حلاوت اخلاص، شیرینی پیروزی، میزان قدر، لطافت فجر را باید در وجود مردان مرد یافت. روز مرد، روز فهیم‌ترین کتاب خلقت مبارک. از طرف…

پیام تبریک روز مرد ؛ متن روز پدر با جملات ادبی، عاشقانه و رسمی

در ایران روز ولادت امام علی (ع) در ۱۳ رجب به عنوان روز مرد نامگذاری شده است. ما در این مطلب مجموعه ای از متن‌ های تبریک روز مرد که شامل: تبریک روز مرد رسمی، تبریکی روز پدر، تبریک روزه مرد به همسر، برادرانم و دوستان  و…. را گرد آوری کرده‌ایم. اگر شما هم به دنبال بهترین پیام‌های تبریک روز مرد هستید با ما همراه باشید.  

تاریخ دقیق روز پدر و روز مرد سال ۱۴۰۰ چه تاریخی است

روز پدر، برای بزرگداشت مرد ها ، فارغ از اینکه چه نقشی دارد، روز مرد، روز پدر، روز پسر و همه پدر بزرگ ها. تاریخ دقیق، روز پدر امسال در تقویم ایرانی سال ۱۴۰۰، برابر است با سه شنبه ۲۶ بهمن ماه. روز جهانی مرد نیز ۱۹ نوامبر در نظر گرفته شده است.

متن تبریک روز مرد به همسر و تبریکی روز پدر عاشقانه و رسمی

متن تبریک روز مرد

تبریک روز مرد رسمی

مذکر بودن یک موضوع ژنتیکی است. مرد شدن به سن ربط دارد. اما یک مرد محترم بودن، انتخاب است. روز مرد بر شما مبارک.

نیازی نیست یک مرد برای نشان دادن قدرتی که دارد از نیروی بدنی استفاده کند. این مسئله مقابله بدون ترس با چالش‌های زندگی است. روز مرد مبارک!

حتما بخوانید: ۱۵ ایده جذاب برای خرید هدیه روز مرد و کادو روز پدر 

تبریک روز مرد به دوست صمیمی

شما خوشبختی و زندگی خود را برای رفاه خانواده و عزیزان خود فدا می‌کنید. روز مرد بر شما مبارک.

به مناسبت روز مرد لازم است خدا را شکر کنم که چنین مردان فوق العاده ای، که واقعاً نزدیک‌ترین همراهان من هستند را به من داد.

پیام تبریک روز مرد رسمی

هیچ چیز زیباتر از دیدن مردانی نیست که برای جهانی بهتر می‌جنگند، این واقعا شایسته تحسین است. روز مرد مبارک.

مرد واقعی بودن به معنای جنگیدن یا همیشه درگیر بودن نیست، بلکه به معنای ساختن دنیایی مملو از صلح و بدون درگیری است. روز مرد مبارک.

مرد یعنی شرف، ایمان، اخلاص و انتظار… مرد یعنی لبخند، غصه، تنهایی، رنج و ایثار… همیشه سبز باشی. روز مرد مبارک.

نام مرد، بوی نان گرم توی سفره، بوی مداد و دفتر مدرسه، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما مبارک.

ای ستیغ سبز صمیمیت، قامتت همواره و مادام استوار و برافراشته باد. روز مرد بر شما مبارک.

پیام تبریک روز مرد به همسر

تو همه چیز من هستی و کسی که می‌خواهم در همه مراحل زندگی در کنار خودم ببینم. ما اینروز را با هم جشن می‌گیریم، روز مرد مبارک!

از روزی که به زندگی من آمدی همه چیز تغییر کرد و من در کنار تو از هیچ چیز نمی‎ترسم. من برای تو زیباترین روز مرد را آرزو می‌کنم عزیزم!

قلب من مال توست، زندگی من هم مال توست. ما به هم تعلق داریم و من همیشه برای داشتنت می‌جنگم عزیزم. برای تو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

با تشکر از تو که همه این ماه‌های زیبا در کنارم بودی. تو بهترینی! دوستت دارم! روز مرد مبارک.

حتما بخوانید: متن تبریک روز مادر و مادر شوهر

مرد بودن یعنی دل اونی که بهت دل دادو نشکنی، اشکش رو در نیاری، از اعتمادش سوء استفاده نکنی. مرد بودن یعنی مسئولیت… روز مرد مبارک.

تو قلب من را به مسیرهای تازه‌ای هدایت کردی، به من نشان دادی که چطور می‌توان خوشبخت بود… دوستت دارم عزیزم. روز مرد مبارک.

تبریک روز مرد به عشقم

ما دو شرکت کننده در بازی عشق هستیم که با باهم بودن همیشه برنده می‌شویم… روز مرد مبارک عزیزم.

من نمی‌خواستم عاشق بشم اما تو در مسیر زندگی من ظاهر شدی و قلبم را بدست آوردی. خیلی دوستت دارم! روز مرد مبارک.

ممکن است عشق ما در طول سالها تغییر کرده باشد، اما ماهیت آن همان است و فقط بر شدت آن اضافه شده است. روز مرد مبارک.

به لطف قدرت و هوش بسیاری از مردان، ما موفقیت‌های زیادی در جهان داشته ایم، پس این روز را به شما تبریک می‌گویم.

تبریک روز مرد به دوست پسر

شما اشتباه می‌کنید اگر فکر می‌کنید که داشتن زنان بیشتر، خرید ماشین بهتر یا تغییر در نحوه گفتار است که شما را به مرد بهتری تبدیل می‌کند، تنها چیزی که مردانگی شما را می‌سنجد، توانایی شما در دوست داشتن است.

اینکه مردی با همسرش مهربان است و همه عشقش را به او نشان می‌دهد خیلی زیباست، زیرا او به گفته مردم اهمیتی نمی‌دهد. روزت مبارک مرد من.

تو عشق من هستی، تو قدرت من و همه چیز من هستی و به همین دلیل می‌خواهم روز مرد را هزار بار به تو تبریک بگویم.

امروز روز بسیار خاصی است، مناسبتی برای بزرگداشت شگفت انگیزترین مرد زندگی ام، کسی که قلب من را تسخیر کرد. روز مرد مبارک عزیزم.

شجاع، قوی، لطیف و دوست داشتنی، تو بی‌نظیری و شک ندارم که برای همیشه دوستت خواهم داشت. روز مرد را به تو تبریک می‌گویم.

میدونی چرا روزهای زندگی من پر از رنگ و نور است؟ برای اینکه عشق تو قلب من را روشن می‌کند. روز مرد مبارک!

نگاه تو قلب من را جادو کرد، حرفای تو به من بال داد تا پرواز کنم و عشق تو مرا به بهشت برد. من این روز مرد را به تو تبریک می‌گویم همه عشق من.

تو برای من عشق، خوشبختی و امید را آورده ای و جزئی از زندگی و قلب من شده ای. تو همه چیز من هستی. روز مرد بر تو مبارک.

حتما بخوانید: متن و اس ام اس تبریک تولد دوست پسر عاشقانه

هیچ مردی دیگری مثل تو جذاب، مهربان، خوش تیپ، قوی و شجاع نیست، برای همین من با تمام وجودت در آغوشت می‌گیرم و هرگز رهایت نمی‌کنم. روز مرد مبارک.

من بسیار خوشبختم که با مردی ازدواج کردم که پسری فوق العاده، شوهری دوست داشتنی و پدری دلسوز و الهام بخش است. تو واقعاً باعث افتخار منی! روز مرد مبارک.  

ما یک خانواده خوشبخت هستیم زیرا مردی داریم که به خوبی از ما مراقبت می‌کند، کسی که به ما ایمان دارد و به ما استقلال می‌بخشد، کسی که شادی و هماهنگی را به خانه می‌دهد. روز مرد بر همسرم مبارک.

ازدواج با تو عاقلانه‌ترین تصمیم زندگی من بود. در روز مرد می‌خواهم از تو تشکر کنم چون همیشه مردی بودی یک زن آرزویش را دارد.

تو هر روز خیلی سخت کار می‌کنی تا زندگی خوبی به ما ببخشی. تو هر روز آسایش خود را فدا می‌کنی تا ما زندگی راحتی داشته باشیم. تو واقعاً به ما انگیزه می‌دهی. روز مرد مبارک.

اس ام اس تبریک روز مرد

 تو عزیزم مرد رویاهای من هستی. از اینکه من را در روزهای خودت شریک کردی از تو ممنونم. روزت مبارک.

متن تبریک روز مرد به برادر

ممنونم که ایمان من به وجود مردان خوب را حفظ کردی! تو شایسته بهترین‌هایی. روز مرد مبارک.

تو واقعاً مردی هستی که دوست دارم هر مردی به آن تبدیل شود، چون تو نماد یک مرد ایده‌آل هستی. روز مرد مبارک!

وقتی به چشمان تو نگاه می‌کنم، حس می‌کنم سفر به دنیای دیگری را شروع کرده‌ام، جهانی پر از عشق و جادو. روز مرد مبارک.

روز مرد مبارک بر کسی که قلب من را دزدید و همیشه باعث لبخندم است. عاشقتم عزیزم، امیدوارم اوقات به کام باشد.

حتما بخوانید: متن تبریک ولنتاین به همسر و مخاطب خاص

روز مرد مبارک! در آغوش تو بهترین پناهگاه را پیدا کردم و با تو قلبم در امنیت است. متشکرم که بخشی از زندگی من هستی!

عکس پروفایل روز پدر

تبریک روز مرد به پدر

امروز روز آنهایی است که من در این دنیا بیشتر از همه دوستشان دارم، پدر نازنینم و برادرانم که او به من داده است، از همه شما برای عشق بزرگی که به من داده اید ممنونم، روز مرد مبارک.

من برای همه مردان مهم زندگی ام آرزو می‌کنم زندگی خوبی داشته باشند، و همچنین می‌خواهم به پدر و پدربزرگ نازنینم بگویم که آنها را از صمیم قلب دوست دارم.

متن تبریک روز پدر

بابا، یک تشکر بزرگ برای همه کارهایی که برای من انجام دادی می‌کنم. دوستت دارم، تو یه بابای بی نظیری.

تبریکی روز پدر با جملات زیبا

پدر شما همیشه از من حمایت می‌کنی و مصداقی برای روش زندگی ام هستی. همیشه عزیز بودی و تخیلات ما رو برآورده کردی. روز مرد مبارک.

من فرزند خوش شانسی هستم چون پدری مثل شما دارم که همیشه فداکاری‌های زیادی برای زندگی خوب من کرده است. روز مرد مبارک و از همه چیز متشکرم.

زندگی من همیشه راحت بوده است زیرا پدری دارم که همیشه برای رسیدگی به نیازهای من حاضر بوده است. برایت بهترین‌ها را آرزو می‌کنم، روز مرد مبارک.

با عشق فراوان در روز مرد بهترین ها را برایت می‌خواهم، زیرا تو بودی که معنای یک مرد واقعی را برای من تعریف کردی. من واقعاً خوشبختم که تو پدرم هستی.

به عنوان یک دختر، همه چیزی که نیازم دارم پدری است که کنارم باشد و من را باور کند. تو این ها را به من دادی و من می‌خواهم بخاطر داشتن شگفت انگیزترین پدر دنیا از تو تشکر کنم. روز مرد مبارک.

 اگرچه مردهای زیادی در زندگی ما وجود دارند اما هیچبه اندازه پدر دلسوز، مهربان، خونگرم و فوق العاده نیست. با عشق فراوان روز مرد را به شما تبریک می‌گویم.

حتما بخوانید: عکس پروفایل روز مرد و روز پدر

 بابا، متشکرم که به من یاد دادی که چطور مرد شوم، حتی اگر دختر تو هستم. روز جهانی مرد مبارک.

بعضی از مردم به قهرمانان اعتقاد ندارند، اما آنها پدر من را ندیده اند. روز مرد مبارک.

وقتی خدا پدرها را می‌آفرید، بهترین را برای من کنار گذاشت. روز مرد مبارک.

بابا برای دنیا، شما یک نفر هستید. برای خانواده ما شما یک دنیا هستید. روزت مبارک.

حتی اگر جیب‌های او خالی باشد، هرگز از بخشش امتناع نمی‌کند. من کسی دست و دلبازتر از پدرم ندیدم. روزت مبارک.

متن ادبی برای تبریک روز پدر

ناگهان یک صبح زیبا آسمان گل کرده بودخاک تا هفت آسمان، بغض تغزل کرده بودحتم دارم در شب میلادت، ای غوغاترین!حضرت حق نیز در کارش تأمل کرده بودهر فرشته، تا بیایی، ای معمایی ترین!بال های خویش را دست توسل کرده بودولادت حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک باد

شعر زیبا و ادبی تبریک روز پدر

ای تکیه گاه محکم من، ای پدر جان   ای ابر بارنده ی مهر و لطف و احسانای نام زیبایت همیشه اعتبارم   خدمت به تو در همه حال، هست افتخارمروز پدر مبارک باد

متن ادبی تبریک روز پدر به پدر زن و پدر شوهر

ظـاهـرش جـدیست ..امـا دلی دارد کـه مـهربانی اش بـه وسعت یک اقـیـانوس است !بـد قول نیست .. امـا گرفتار استبا او راه بیاخـستـه کـه بــاشـد، تـنهـایش بــگــذار، تودار استاما صبر کن خودش بعد حرفهایش رامی گوید !او تمام دنیای من است …پدرجان روزت مبارک

تبریک روز مرد به برادرانم

تبریک روز مرد به داداشام

برادر عزیزتر از جانم، روز مرد فرصتی برای ابراز عشق خواهرانه من به توست و از صمیم قلب دوستت دارم. روز مرد مبارک برادر نازنینم.

همیشه تو رو همون داداش کوچولوی خودم می‌دونستم که سر به سرش می‌ذاشتم! امروز دیدم ماشاالله مردی شدی واسه خودت. پس باید روز مردو بهت تبریک بگم. روز مرد مبارک داداشی.

داشتن یک برادر غیرتی از واجبات زندگیست! روز مرد مبارک برادر عزیزم.

بهترین رفیق زندگی تو کسیه که بهت این حس رو بده که می‌تونی تو هر زمینه ای از زندگی بهترین باشی! تو بهترین رفیق من بودی داداشی. روزت مبارک.

تبریک روز مرد به برادر

برادر عزیزم، داشتن تو بزرگترین نعمت دنیاست! مرا شاد می‌کند و لبخند را به دنیایم هدیه می‌کند. دوستت دارم و این دوست داشتن بیشتر از هر چیزی در این دنیا برایم ارزشمند است. روز مرد بر تو مبارک.

دختری از برادرش پرسید عشق یعنی چی؟ برادرش گفت: عشق یعنی تو هر روز شکلاتم را از کیفم بر می‌داری و من هر روز باز شکلات را همونجا می‌ذارم. داداش مهربونم روز مرد مبارک. 

برادر عزیزم، یک شاخه گل و یک دنیا مهربانی تقدیم به تو که هم گلی و هم مهربانی. روز مرد مبارک.

برادر یعنی غم دنیا هم بیاد سراغت، باز دلت به وجود برادرت گرمه. روز مرد مبارک دادش گلم.

تبریک روزه مرد به دوست

بهترین آرزوها را در روز مرد برایتان دارم دوست من. من بسیار خوشبختم که یک دوست مثل شما دارم که همیشه برای حمایت و راهنمایی من حضور دارد.

مردان ایده آل بسیار نادر هستند اما با دیدن شما می‌دانم یکی از آنها را در زندگی دارم. برایتان آرزوی موفقیت دارم و روز مرد را به شما تبریک می‌گویم.

مردان قوی به دنیا نمی‌ آیند، مردان خوب به دنیا نمی آیند اما خانواده های آنها، آنها را قوی و خوب پرورش می‌دهند. بخاطر وجود یکی از این مردهای شگفت انگیز که دوست من نیز است خوشحالم. روز مرد مبارک. 

روز مرد را به همه دوستانم تبریک می‌گویم. شما هر روز سخت کار می‌کنید تا از طرق مختلف لبخند را به لب عزیزانتان بیاورید. من برایتان احترام زیادی قائلم و دوستتان دارم.

شما همیشه چالش ها را به فرصت تبدیل کرده اید. شما همیشه در هر کاری که انجام می‌دهید بیشترین تلاش خود را می‌کنید. شما همیشه به اطرافیان خود احترام گذاشته اید. روز مرد بر شما مبارک.

تبریک روز مرد با اسم دلخواه

…. جان مرد من، دست‌های تو را می‌گیرم، شکوفه می‌دهم، می‌شکفم، ای آفتاب نوبهار، روزت مبارک قشنگ ترین بهانه زندگی.

… مهربانم، روز مرد بهانه است تا بگویم چقدر بی‌بهانه در دلم جاکردی. دلیل زندگی من روز مرد بر تو مبارک.

…. عزیزم، بابت تمام خوبی‌هایت سپاسگزارم و روز مرد را به تو که در خاطرم بهترین مرد عالمی تبریک می‌گویم.

… خوبم، روزهای با تو بودن قشنگ‌ترین روزهای خداست. روز مرد بر بهترین مرد دنیا مبارک. همراه همیشگی تو در زندگی.

… عزیزم، باش و با بودنت باعث بودن من باش. روزت مبارک. از صمیم قلب دوستت دارم.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت سلام دنیا برای شما مجموعه ای عالی از پیام تبریک روز مرد و تبریک روز پدر ، تبریک روز مرد با اسم دلخواه ، پیامک تبریک روز مرد به همسر؛ اس ام اس تبریک روز مرد به برادرانم، برای شما گردآوری نمودیم که امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مقالات مرتبط: 

پیام تبریک تولد متولدین بهمن ماه و تبریک تولد همسر بهمن ماهی

متن پیوندتان مبارک ؛ جملات زیبا و خاص تبریک ازدواج و عروسی

دانلود متن زیبا برای تبریک تولد برای همه افراد خانواده   

روز مرد بر شما مبارک