پرسپولیس هوادار امروز


پرسپولیس هوادار امروز

ساعت و نتیجه زنده بازی پرسپولیس و هوادار در لیگ برتر خلیج فارس (بازی هوادار و پرسپولیس) به همراه اتفاقات، گلزنان، ویدئوهای گل و خلاصه بازی و اخبار این بازی


پرسپولیس هوادار امروز

ساعت بازی پرسپولیس – هوادار در هفته پنجم لیگ برتر

هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز دوشنبه با انجام هفت دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین آن‌ها تیم‌های هوادار و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۰ به مصاف هم می‌روند. شاید با توجه به قدرت و افتخاراتی که دو تیم در فوتبال ایران داشته و کسب کرده‌اند، بسیاری پرسپولیس را از پیش برنده بدانند؛ ولی هوادار در زمره تیم‌هایی است که از زمان ورودش به لیگ برتر ایران، پرسپولیس را اذیت کرده است.

این تیم که فصل پیش طعم حضور در رقابت‌های لیگ برتر را چشیده تا‌به‌حال به پرسپولیس نباخته است. هر دو بازی رفت و برگشت این دو، با نتیجه مساوی به پایان رسید. در بازی رفت ۲-۲ و در بازی برگشت بدون گل. با توجه به همین مورد است که یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، در کنفرانس خبری پیش از این بازی از هوادار به‌عنوان یکی از رقبای سخت یاد کرده است.

با‌این‌حال، پرسپولیسِ این فصل هم شباهت چندان زیادی با تیم فصل پیش ندارد. آن‌ها این روز‌ها بعد از چهار بازی با کسب هشت امتیاز در صدر جدول قرار گرفته‌اند. یحیی و تیمش دو بازی نخست را مساوی بدون گل کردند؛ ولی پس از آن دو برد ارزشمند برابر آلومینیوم اراک و صنعت نفت به دست آوردند. اتفاقا این برد‌ها در شرایطی به دست آمده که پرسپولیس فصل پیش به هر دو رقیب یعنی آلومینیوم و صنعت نفت باخته بود. همین موضوع باعث شده تا هوادار هم حاشیه امنیت نداشته باشد. سرخ‌های تهرانی در این فصل همچنان تنها تیم بدون گل خورده هستند و به نظر می‌رسد اصرار روی حفظ چنین موردی می‌تواند تعیین‌کننده باشد. یحیی گل‌محمدی می‌گوید طبق آمار تیمی که گل نخورد، شانس قهرمانی دارد و از این بابت خوشحال است.

البته، شرایط برای حفظ صدرنشینی پرسپولیس چندان راحت هم نخواهد بود. اگر قرار به تکرار نتیجه فصل پیش در جدال با هوادار باشد، آن‌وقت ممکن است صدرنشینی پرسپولیس از کف برود. فاصله تیم‌ها در جدول رده‌بندی بسیار کم و فشرده است و کوچک‌ترین لغزشی، جایگاه پرسپولیس را تهدید می‌کند. به غیر از پرسپولیس، فولاد هم با عملکردی مشابه با سرخ‌های تهرانی هشت امتیازی است و منتظر فرصت است. شاگردان نکونام امروز باید در خانه پذیرای مس رفسنجان باشند. دیگر رقبایی که صدرنشینی پرسپولیس را تهدید می‌کنند، سپاهان، استقلال و پیکان هفت‌امتیازی هستند. از این جمع، تیم نخست یعنی سپاهان امروز در دربی اصفهان به میدان می‌رود و دو تیم دیگر، فردا روبه‌روی همدیگر قرار می‌گیرند. همین اختلاف اندک امتیاز‌ها باعث شده تا پرسپولیس چاره‌ای به غیر از کسب سه امتیاز در دیدار امروز نداشته باشد؛ موضوعی که یحیی گل‌محمدی هم به آن اشاره کرده است: «هفته پنجم لیگ برتر است و امتیاز‌های مهمی در پیش است. این امتیازات به تیم قهرمان خیلی کمک می‌کند. هدف ما کسب سه امتیاز این بازی است. هوادار ایده‌های خوبی در زمین دارد و بازیکنان جوان و باتجربه‌ای دارد. ما بازی راحتی نخواهیم داشت و بازی دشواری در پیش خواهد بود».

برنامه بازی‌های امروز

نساجی – مس کرمان ۱۹:۰۰

آلومینیوم اراک – تراکتور ۱۹:۰۰

هوادار – پرسپولیس ۱۹:۰۰

ذوب‌آهن – سپاهان ۲۰:۰۰

گل‌گهر – ملوان ۲۰:۳۰

صنعت نفت – نفت مسجدسلیمان ۲۱:۰۰

فولاد – مس رفسنجان ۲۱:۰۰

پرسپولیس هوادار امروز